Hölgyek és Urak! Biztonsági öveket becsatolni, máris megkezdjük a repülést vissza az időben a #SOUND2018-ra az Aftermovie-val! - köszöntötte a Facebook-lakókat a Balaton Sound hivatalos oldala.
Az utófilm elkészült, sokan megtalálhatják magukat a videóban a parton lazulás vagy a színpadok előtti veretés vágóképeinek valamelyikén.
A Sound üzeni: decemberben jön a jövő évi nevek első merítése, illetve az Early Bird jegyek is beszerezhetőek lesznek.
Ha csak háromnegyed olyan jó lesz a buli, mint az idei képsorokon mutat, máris érdemes gyűjteni a karszalagra!



