Sík Ferenc-díjat alapított a Békés Megyei Önkormányzat

Az elismerés adományozására színházak és színházi szakmai szervezetek tehetnek javaslatot

Kultúra
  • 2018.05.29. - 13:40

A Békés Megyei Önkormányzat Közgyűlése Sík Ferenc-díj a magyar ősbemutatókért elnevezéssel díjat alapított, az elismeréssel a Békés megyei származású Kossuth- és Jászai Mari-díjas rendező munkássága előtt tisztelegnek - közölték az elismerést bemutató sajtótájékoztatón kedden Budapesten, a Nemzeti Színházban.

sík
Reklám