Restaurálják a fehérvári székesegyházat

Kultúra
  • 2017.05.26. - 03:23

A templombelső műemléki kutatása után az oldalkápolnák helyreállításával megkezdődött a székesfehérvári Szent István király-székesegyház belső restaurálása – jelentette be Spányi Antal megyés püspök tegnap A székesfehérvári Szent István király-székesegyház műemléki kutatása és helyreállítása címmel rendezett örökségvédelmi konferencián.

szekesfehervar
Reklám