Hetven év romlás után restaurálják és megnyitják a nagyközönség előtt Augustus császár síremlékét Rómában.

Egy olasz telefontársaság támogatásával alakítják át a Pantheontól nyolcszáz méterre lévő épületet modern múzeumegyüttessé. A távirati iroda jelentése szerint a terv az, hogy 2019 áprilisától lesz látogatható a kör alakú, hatalmas síremlék, amely eredeti állapotában az Angyalvárhoz hasonlított, de nagyobb volt annál.



