Nyolc magyar város írt alá megállapodást

Kultúra
  • 2017.05.09. - 01:43

Kulturális és turisztikai kapcsolataik erősítése érdekében írtak alá együttműködési megállapodást hétfőn Balatonfüred, Debrecen, Győr, Gyula, Kecskemét, Komárom, Szolnok és Vác vezetői a budapesti Petőfi Irodalmi Múzeumban.

kultkapcs2
Reklám