Tegnaptól a Cifrapalotában, Kecskeméten látható a Seuso-kincset bemutató vándorkiállítás. Mint Varga Benedek, a Magyar Nemzeti Múzeum főigazgatója a kiállítás megnyitóján hangsúlyozta, a késő római császárkor egyik legjelentősebb ezüst leletegyüttese olyan ritkaságot és szépséget képvisel, amely a világ bármelyik múzeumában megállná a helyét.



