A kiteljesedést követően a hungarikummozgalomnak a következő években meg kell újulnia – jelentette ki Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Hungarikum Bizottság tagja tegnap az Országházban, a Hungarikumok Klubjának rendezvényén.
Elismerés rádiós szerkesztőknek
A kiteljesedést követően a hungarikummozgalomnak a következő években meg kell újulnia – jelentette ki Lezsák Sándor, az Országgyűlés alelnöke, a Hungarikum Bizottság tagja tegnap az Országházban, a Hungarikumok Klubjának rendezvényén.
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
