Orbán Viktor miniszterelnök csütörtök este Milánóban a világhírű magyar zeneszerző, Kurtág György első operájának ősbemutatóján vett részt. Az előadást megelőzően az M5 kulturális csatornának nyilatkozva kijelentette: ez egy olyan este, ami okot ad nekünk, magyaroknak a büszkeségre




