Évadzáró társulati ülést tartott a Nemzeti Színház

Vidnyánszky Attila, a teátrum igazgatója értékelte a 2017/18-as évadot

Kultúra
  • 2018.06.08. - 20:09

Megtartotta évadzáró társulati ülését a Nemzeti Színház pénteken; az eseményen Vidnyánszky Attila, a teátrum igazgatója értékelte a 2017/18-as évadot, továbbá átadta a Farkas-Ratkó-vándorgyűrűt és a színház négy saját alapítású díját.

nemzeti színház évadzáró
Reklám