Befejeződött a Budapest-Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia-templom XV. századi Mátyás-oratóriumának (kegyúri imatermének) a restaurálása.

A Mátyás-oratóriumot a nagyközönség minden szerdán délután kettőtől tekintheti meg szervezett tárlatvezetésen.



