Ady emlékére címmel ingyenes irodalmi-zenei sorozat kezdődik január 25-én a Centrál kávéházban Budapesten.
A január 25-i programban 15 órától Szeretném, ha szeretnének címmel összeállítás hangzik el Ady Endre verseiből és publicisztikájából az Ady Versmondó Szalon tagjainak előadásában – közölte a programsorozatot szerkesztő Havas Judit előadóművész, irodalomtörténész az MTI-vel. Ady-dalok szólalnak meg Novák János zeneszerző, énekes előadásában, Bornai Szilveszter zenész közreműködésével január 26-án 17 órától. Havas Judit előadóművész tolmácsolásában a 100 éve elhunyt Ady Endre versei és a róla szóló írások szólalnak meg január 27-én 17 órától.