Amikor már azt lehetett hinni, hogy a Sziget szervezői nem tartogatnak több újdonságot, kiderült, hogy még mindig van bejelentenivaló: érkezik ugyanis a Glass Animals.

Az évet Szingapúrban, Ausztráliában és Új-Zélandon kezdte a csapat, majd a zenekar eddigi legnagyobb angliai turnéját járta be, aztán a Glastonbury, a Rock Werchter és megannyi nyári fellépés után, augusztusban érkezik a Szigetre is az együttes.



