A most csütörtöki időpont helyett nyár végéig hagyja Munkácsy Mihály Golgota című festményét a debreceni Déri Múzeumban a tulajdonos. Pákh Imre ezzel haladékot akar adni a kormánynak a kép megvételével kapcsolatos tárgyalásokhoz.

Pákh haladékot ad az államnak
A most csütörtöki időpont helyett nyár végéig hagyja Munkácsy Mihály Golgota című festményét a debreceni Déri Múzeumban a tulajdonos. Pákh Imre ezzel haladékot akar adni a kormánynak a kép megvételével kapcsolatos tárgyalásokhoz.

Zajlanak a háttértárgyalások
