Nyár végéig marad Munkácsy Golgotája

Pákh haladékot ad az államnak

Kultúra
  • 2015.06.25. - 16:55

A most csütörtöki időpont helyett nyár végéig hagyja Munkácsy Mihály Golgota című festményét a debreceni Déri Múzeumban a tulajdonos. Pákh Imre ezzel haladékot akar adni a kormánynak a kép megvételével kapcsolatos tárgyalásokhoz.

munkácsy576
Reklám