Befejeződött a Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia régészeti feltárása

Következik az altemplom felújítása

Kultúra
  • 2015.06.16. - 16:13

Befejeződött a Belvárosi Nagyboldogasszony Főplébánia régészeti feltárása, a következő hónapokban felújítják az altemplomot, majd a felső templomot rekonstruálják.

osztie576
Reklám