Az idén is megrendezésre kerülő Múzeumok Éjszakájának ez alkalommal tematikája is lesz, mégpedig az Élő Erdély. A vidéki városok küzöl Eger kerül majd a középpontba.

Június 20-án várják az érdeklődőket
Az idén is megrendezésre kerülő Múzeumok Éjszakájának ez alkalommal tematikája is lesz, mégpedig az Élő Erdély. A vidéki városok küzöl Eger kerül majd a középpontba.

Zajlanak a háttértárgyalások
