Közös koncertet ad a Csepeli Auth Henrik Fesztivál Fúvószenekar Bogányi Gergely Kossuth-díjas és Liszt-díjas zongoraművésszel Budapesten a Nemzeti Színházban június 6-án este 19:30-tól.
Az est folyamán elhangzik Giuseppe Verdi A végzet hatalma nyitánya, Liszt Ferenc Esz-dúr zongoraversenye Bogányi Gergely zongoraművész közreműködésével, valamint felcsendül Alfred Reed Egy Latin Fantázia című műve.
Az est fővédnöke Németh Szilárd, fideszes országgyűlési képviselő, védnöke pedig Borbély Lénárd, Csepel polgármestere lesz. A koncertre Tarlós István és Kövér László is hivatalos.



