Díjakat adtak át a Nemzeti Színház évadzáró ülésén

Növelték a nézőszámot

Kultúra
  • 2015.06.04. - 16:05

Évadzáró társulati ülést tartottak csütörtökön a Nemzeti Színházban. Az eseményen Vidnyánszky Attila igazgató értékelte az idei szezont, beszélt a jövő évad bemutatóiról és átadta a teátrum négy, saját alapítású díját.

vidnyanszky
Reklám