Sikeres show-műsor Mágától

Hazánk és zenénk az Egyesült Államok köztévéjén

Kultúra
  • 2015.03.19. - 13:08

Az Egyesült Államok legnagyobb közszolgálati televíziócsatornája, a száztízmillió nézőt vonzó PBS március 15-én bemutatta Mága Zoltán hegedűművész Magyarországot és zenei kincsünket népszerűsítő show-műsorát – írja a zenész lapunkhoz is eljuttatott közleménye.

Mága 20150319
Magyarországon felvett koncertshow mutatkozhatott be a tengerentúlon (Fotó: MH)

A Zoltán Mága: From Budapest with Love című, a tévéadó által a Pesti Vigadóban felvett gála márciusban már az USA számos tagállamában debütált a képernyőn, az adáshoz tartozó, Budapest legszebb helyszíneit bemutató, országimázst erősítő klipeket az interneten is több millióan látták. A kiemelkedő nézettség és a nézői visszajelzések miatt júniusban és augusztusban újra műsoron lesz a koncertfilm, ősszel pedig ismét a tengerentúlon koncertezik Mága Zoltán.

Reklám