Hetvenkilencedik évét töltötte volna be február 14-én Sztankay István, a nemzet színésze, ez alkalomból a Bajor Gizi Színészmúzeumban fotókiállítás nyílt emlékére. A tárlatot a művész családja kezdeményezte, a Kossuth-díjas színész hozzátartozói az Országos Színháztörténeti Intézettel és az Országos Széchényi Könyvtárral, valamint a József Attila Színházzal közösen állították össze az ötvenkét fotóból álló anyagot.




