A fény nemzetközi éve kapcsán rendezendő eseménysorozat budapesti nyitányán Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a természettudományok fontosságára hívta fel a figyelmet.

A fény nemzetközi éve alkalmából Budapesten is számos programmal készülnek
A fény nemzetközi éve kapcsán rendezendő eseménysorozat budapesti nyitányán Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a természettudományok fontosságára hívta fel a figyelmet.

