Teljes megújulás a Városligetben

Szeptemberben Milánóban mutatkozik be a Szépművészeti Múzeum gyűjteménye – 2018 őszén, az újranyitás után sztárkiállítás lesz

Kultúra
  • 2015.02.14. - 02:14

A milánói Palazzo Reale termeiben szeptemberben nyílik kiállítás a Szépművészeti Múzeum válogatott anyagából – mondta a budapesti intézmény főigazgatója. Baán László egy tegnapi sajtóbeszélgetésen arról is szólt, hogy részben visszaparkosítják a Hősök terét, a Szépművészeti felújítása után, 2018 őszétől ismét sztárkiállítást rendeznek, és gondolkodnak a Mezőgazdasági Múzeum jövőjéről is. Kérdésünkre azt is megerősítette, hogy a Liget Budapest projekthez a kormányzat 4,1 milliárd forintot a napokban átutalt, 11,7 milliárdra pedig kötelezettséget vállalt.

roman-csarnok

Reklám