Együttműködési megállapodást kötött az ELTE és három múzeum

A bölcsészkar dékánja szerint így múzeumi gyakorlatot szerezhetnek a hallgatók

Kultúra
  • 2015.02.04. - 11:26

Stratégiai együttműködési megállapodást írt alá szerdán Budapesten a Magyar Nemzeti Múzeum, a Néprajzi Múzeum, a Magyar Mezőgazdasági Múzeum és az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) Bölcsészettudományi Kara.

Dezső Tamás, a bölcsészkar dékánja a rendezvényen elmondta, hogy egy régóta meglévő együttműködés kapott új formát, és ez a "megtermékenyítő kapcsolat párját ritkító lehetőséget jelent". 
Mint fogalmazott, a hallgatók múzeumi gyakorlatot szerezhetnek, miközben a szakma megismerheti a fiatal tehetségeket.

Reklám