Levélben köszönte meg Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke Orbán Viktor üzenetét, melyet januári elnöki eskütétele alkalmából írt - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke pénteken az MTI-vel.

Az elnök levélben köszönte meg az eskütételére küldött miniszterelnöki üzenetet
Levélben köszönte meg Donald Trump, az Egyesült Államok elnöke Orbán Viktor üzenetét, melyet januári elnöki eskütétele alkalmából írt - közölte Havasi Bertalan, a miniszterelnök sajtófőnöke pénteken az MTI-vel.


Ne legyen magányos játék a szépkor sem
Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség