Orbán Viktor: Szászország és Magyarország barátsága hosszú múltra tekint vissza

A kormányfő Stanislaw Tillich szász tartományi miniszterelnökkel találkozott Drezdában

Külföld
  • 2017.11.07. - 14:17

Stanislaw Tillich szász tartományi miniszterelnökkel folytatott megbeszélést Orbán Viktor kormányfő kedden Drezdában, az Eckberg-kastélyban - közölte Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár az MTI-vel.

A munkaebéden - amelyen részt vett Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere és Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter is - elhangzott: Németország Magyarország első számú gazdasági és kereskedelmi partnere.
Orbán Viktor és Stanislaw Tillich, a CDU politikusa megállapodott a gazdasági együttműködés további erősítésében, továbbá méltatták Szászország és Magyarország hosszú múltra visszatekintő barátságát - mondta el Havasi Bertalan.

Reklám