Öngyilkos merénylő robbantott a szentpétervári metróban

Bombafenyegetés miatt lezártak egy forgalmas csomópontot a városban + VIDEÓ

Külföld
  • 2017.04.04. - 07:12

Bombafenyegetés miatt lezárták a szentpétervári metróhálózat egyik legforgalmasabb csomópontját. Közben tizennégyre emelkedett a hétfői robbantás halálos áldozatainak száma. A kirgiz GKNB biztonsági szolgálat szóvivője azt jelentette be, hogy valószínűleg kirgiz származású orosz állampolgár a metrórobbantás egyik gyanúsítottja. A hatóságok Akbarzson Dzsalilovot érintettség miatt körözik, de az öngyilkos támadás tettesének a 22 éves, kazah állampolgárságú Makszim Arisevet tartják.

1 / 11
Reklám