Mától Magyarország a V4-ek soros elnöke

Orbán Viktor: A visegrádi négyek összefogása nélkül még ma is százezrek áramlanának Európába

Külföld
  • 2017.06.19. - 15:43

Lengyelország ünnepélyes keretek között hétfőn átadta Magyarországnak a visegrádi négyek soros elnökségét. Orbán Viktor miniszterelnök az ebből az alkalomból Varsóban rendezett ünnepségen  hangsúlyozta: ha a V4-ek nem fogtak volna össze, akkor még mindig akadálytalanul áramlanának százezrek Európa felé, tovább rontva ezzel a kontinens népeinek biztonságos életét.

1 / 7
Reklám