Magyarország és az Egyesült Államok megerősítette stratégiai szövetségét - értékelte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter amerikai kollégájával folytatott megbeszélését a közmédiának szerdán Washingtonban.

Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter amerikai kollégájával folytatott megbeszélését
Magyarország és az Egyesült Államok megerősítette stratégiai szövetségét - értékelte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter amerikai kollégájával folytatott megbeszélését a közmédiának szerdán Washingtonban.

