Új szakaszba érkeztek a dolgozók munkaidejének rendezéséről szóló tárgyalások a francia állami vasúttársaságnál (SNCF), a négy legjelentősebb szakszervezet (CGT, UNSA, SUD-Rail, CFDT) ma estétől hirdetett naponta megújítható sztrájkot.
Manuel Valls miniszterelnök vasárnap megismételte, hogy a kormány végigviszi a reformot, amellyel rugalmasabbá kívánja tenni a munkaerőpiacot abban a reményben, hogy ezzel csökkentheti az egy évtizede tíz százalék felett stagnáló munkanélküliséget. Franciaországban hivatalosan 35 órás a munkahét, de a munkavállalók a gyakorlatban többet dolgoznak, a 35 órán felül viszont túlórapénz jár vagy szabadnappal is kiváltható. Ennek szabályozásában és részleteiben eddig ágazatonként állapodtak meg a munkáltatói képviseletek a szakszervezetekkel. A kormány ezt a lehetőséget a törvényben a vállalatok szintjére helyezné át, amit a két legradikálisabb szakszervezet, a CGT és az FO nem támogat, mivel a befolyásuk csökkenne, a munkavállalók pedig szerintük kiszolgáltatottabb helyzetbe kerülnének. Valls közölte, nem szeretne azoknak a politikusoknak a hosszú listájára felkerülni, akik a társadalmi ellenállás miatt adták fel a reformokat. A hét végén ugyanakkor felhívta Martinezt, aki szerint ez jó jel. „Ha a kormány azt mondja, hogy felfüggesztjük a parlamenti folyamatot, vitázunk, javítjuk a szöveget, akkor nem lesz probléma. Ezt kérjük a kezdetek óta” – fogalmazott a szakszervezeti vezető.



