Kövér László megkoszorúzta Párizsban az 1956-os mártírok síremlékét

Háromnapos hivatalos látogatáson tartózkodik a francia fővárosban a házelnök

Külföld
  • 2015.10.19. - 13:09

Kövér László, az Országgyűlés elnöke Párizsban koszorút helyezett el hétfőn Nagy Imre és az 1956-os forradalom és szabadságharc mártírjainak jelképes síremlékművénél a Pere Lachaise temetőben.

kövér komárom
Reklám