Ismeretlen fegyveresek több rendőrre lőttek rá Louisiana szövetségi állam fővárosában, Baton Rouge-ban helyi idő szerint vasárnap reggel 9 órakor, hárman életüket vesztették, hárman pedig megsebesültek - mondta el Kip Holden, a város polgármestere az MSNBC amerikai kereskedelmi televíziónak.




