Élve égetett meg öt embert a lincselő tömeg Indiában

"Nem fogjuk eltűrni az efféle lincseléseket" - hangoztatta a helyi hatóság

Külföld
  • 2017.06.27. - 09:22

Élve megégetett öt embert a lincselő tömeg India északi részén, Uttar Prades államban - tudatta a helyi rendőrség kedden.

Az öt férfi a rendőrség elmondása szerint megpróbált behatolni egy falusi elöljáró házába, majd menekülőre fogták. A feldühödött tömeg üldözőbe vette az autójukat, több lövést is leadtak a menekülőkre, végül rájuk gyújtották a járművüket.

A rendőrség elmondta: több gyanúsítottat őrizetbe vettek, és nagy erőkkel vannak jelen a környéken.
"Nem fogjuk eltűrni az efféle lincseléseket" - hangoztatta a helyi hatóság, és egyben gyors eljárást ígért.

Reklám