Először találkozik a dél-koreai államfő a japán kormányfővel

Enyhülhet Szöul és Tokió viszonya

Külföld
  • 2015.10.28. - 15:00

Első alkalommal folytat majd hivatalos tárgyalásokat egymással Pak Gun Hje dél-koreai államfő és Abe Sindzó japán miniszterelnök a jövő héten Szöulban, egy kínai-japán-dél-koreai csúcstalálkozót követően - közölte Park szóvivője szerdán.

korea_japan576
Reklám