Első alkalommal folytat majd hivatalos tárgyalásokat egymással Pak Gun Hje dél-koreai államfő és Abe Sindzó japán miniszterelnök a jövő héten Szöulban, egy kínai-japán-dél-koreai csúcstalálkozót követően - közölte Park szóvivője szerdán.

Enyhülhet Szöul és Tokió viszonya
Első alkalommal folytat majd hivatalos tárgyalásokat egymással Pak Gun Hje dél-koreai államfő és Abe Sindzó japán miniszterelnök a jövő héten Szöulban, egy kínai-japán-dél-koreai csúcstalálkozót követően - közölte Park szóvivője szerdán.

„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”
Az eurózónához való csatlakozás volt a fő téma
