Szoros küzdelem bontakozott ki a vasárnapi bécsi tartományi választásokon az eddigi polgármestert adó Osztrák Szociáldemokrata Párt (SPÖ) és a szélsőjobboldali Osztrák Szabadságpárt (FPÖ) között, végül az SPÖ nyert meg 39,4 százalékkal az előzetes végeredmények szerint. Az FPÖ ugyan második lett, de az eddigi legjobb eredményét érte el Bécsben.

A szociáldemokraták nyerték meg a bécsi tartományi választástA Szabadságpárt eddigi legjobb eredményét érte el vá...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. október 11.



