A szigorú biztonsági intézkedések ellenére csütörtökön ismét könnygázzal telt meg a koszovói parlament ülésterme, miután az ellenzéki Szövetség Koszovó Jövőjéért (AAK) nevű párt képviselője könnygázpalackot dobott a terembe az ülés kezdetén. A termet kiürítették.




