A Times of Israel szerint Izrael újraindítja a légi forgalmat az országot elhagyni kívánó állampolgárok számára.
„Arra számítunk, hogy a belföldi légitársaságok hétfőn 24 bejövő repatriációs járatot üzemeltetnek nemzetközi célállomásokról, és minden kimenő járaton 50 utas lesz a maximum. Korlátoznunk kell a repülőgépek kifutópályáján tartózkodó utasok számát ebben a nehéz időszakban, amikor a repülőtér célponttá válhat” – mondta Miri Regev izraeli közlekedési miniszter, számol be a Times of Israel.
Korábban Netanjahu jelentős előrelépést jelentett be az Irán elleni katonai művelet céljainak elérésében. Az izraeli vezetés el akarja kerülni az elhúzódó kimerítő konfliktust.







