Aleksandar Vucic szerb miniszterelnök pénteken késznek mondta magát arra, hogy lerója tiszteletét a boszniai Srebrenicában a szerb erők által húsz évvel ezelőtt elkövetett mészárlás több mint 8 ezer bosnyák áldozata előtt.

Szerbia békejobbot nyújtana
Aleksandar Vucic szerb miniszterelnök pénteken késznek mondta magát arra, hogy lerója tiszteletét a boszniai Srebrenicában a szerb erők által húsz évvel ezelőtt elkövetett mészárlás több mint 8 ezer bosnyák áldozata előtt.

