Szaúdi harci gépek támadták Szanaát

a genfi béketárgyalások előtt

Külföld
  • 2015.06.15. - 13:10

A Szaúd-Arábia vezette arab koalíció harci gépei ismét támadták hétfőre virradóan a síita húszi lázadók kezén lévő jemeni fővárost a Reuters hírügynökség helyi tudósítása szerint, miközben a hadban álló felek képviselői arra készültek, hogy az ENSZ égisze alatt béketárgyalásokat folytatnak Genfben. A tárgyalások nem sokkal dél előtt megkezdődtek.

oroszrepülő4576x356
Reklám