Negyven rendőrt küld Ausztria a szerb-magyar határőrizet megerősítésére

Felváltva teljesítenek majd szolgálatot

Külföld
  • 2015.06.10. - 17:42

A menekültek megnövekedett számára tekintettel Ausztria negyven rendőrt a szerb-magyar határra küld, miután egyeztetett a magyar hatóságokkal - közölte szerdán Johanna Mikl-Leitner osztrák belügyminiszter.

határsértők 20150610
Reklám