Raúl Castro kubai államfő is elmegy Moszkvába, a második világháború európai szakasza befejezésének 70. évfordulója alkalmából május 9-én tartandó emlékünnepségre és díszszemlére - jelentette be hétfőn az orosz szenátus elnöke.

Obama és Merkel viszont bojkottálja az ünnepséget
Raúl Castro kubai államfő is elmegy Moszkvába, a második világháború európai szakasza befejezésének 70. évfordulója alkalmából május 9-én tartandó emlékünnepségre és díszszemlére - jelentette be hétfőn az orosz szenátus elnöke.

Zajlanak a háttértárgyalások
