Közös vízgyűjtő területek használatáról szóló nemzetközi megállapodás kidolgozására is javaslatot tett Áder János köztársasági elnök Teguban, ahol beszédével megnyitotta a hetedik Víz Világfórumot.

A magyar államfő nyitotta meg a Víz Világfórumot
Közös vízgyűjtő területek használatáról szóló nemzetközi megállapodás kidolgozására is javaslatot tett Áder János köztársasági elnök Teguban, ahol beszédével megnyitotta a hetedik Víz Világfórumot.

Zajlanak a háttértárgyalások
