Visszafoglalták az elnöki palotát a lázadóktól

Az Arab Liga légicsapást mért a palotát bitorló jemeni húszi lázadókra

Külföld
  • 2015.04.03. - 13:30

A Szaúd-Arábia vezette nemzetközi koalíció légicsapásainak hatására a jemeni síita húszi lázadók elhagyták péntek hajnalban az ádeni elnöki palotát, amelyet az előző nap foglaltak el - közölte egy meg nem nevezett magas rangú helyi tisztségviselő.

áden
Reklám