Tejüzemet bombáztak az Arab Liga országai

Egyre több civil hal meg a jemeni légicsapások következtében

Külföld
  • 2015.04.01. - 12:34

Egy tejüzemet bombáztak szerdára virradó éjjel a Szaúd-Arábia vezette arab koalíciós erők a Jemen nyugati részén található Hodeida kikötővárosban, a támadásban legalább 23 dolgozó életét vesztette - közölték kórházi források és szemtanúk. A helyi kormányzó később tudatta, hogy a légicsapásnak legalább 37 halálos áldozata és nyolcvan sebesültje van.

bomb
Reklám