Németország és a visegrádi négyek együttműködése lehet a jövőben európa gazdasági növekedésének motorja - jelentette kis Szijjártó Péter Pozsonyban a visegrádi négyek külügyminisztereinek kibővített - a német diplomácia vezetőjének részvételével - tartott pozsonyi találkozóa után




