Magyarország és az Egyesült Államok közötti kétoldalú kapcsolatok aktuá-lis kérdéseiről tárgyalt tegnap Szabó László külügyi államtitkár Thomas Melia amerikai külügyi helyettes államtitkárral – közölte a Külgazdasági és Külügyminisztérium hétfőn.
Szabó László kifejezte reményét, hogy „a két ország közötti politikai kapcsolatokat is mielőbb sikerül a kiváló gazdasági, biztonságpolitikai együttműködés szintjére emelni” – olvasható a tárca közleményében.



