Észak-Korea rakétákat lőtt ki a Japán-tengerre

Egyre feszültebb a viszony a két Korea között

Külföld
  • 2015.02.08. - 17:09

Öt rövid hatótávolságú rakétát lőtt ki a Japán-tengerre vasárnap Észak-Korea. A rakétákat feltételezhetően az Észak-Korea keleti határa közelében fekvő Vonszan városból indították északkeleti irányban délután - mondta a dél-koreai hadsereg egyesített vezérkari főnökének szóvivője, Cson Ha Kju. A rakéták mintegy 200 kilométert tettek meg, mielőtt a tengerbe csapódtak.

Észak és Dél- Korea öklök
Reklám