Örülhetnek a kertek szerelmesei, ugyanis egészen szombatig minden a virágokról szól Londonban, a Chelsea Virágkiállításon.

Európa legjelentősebb kertészeti show-ját 1913 óta rendezi meg London Királyi Kórházának hatalmas parkjában az angol Királyi Kertészeti Társaság. A programra II. Erzsébet is minden évben ellátogat. Az esemény tiszteletére még ez a portás is virágos öltönyt húzott.



