Villamos és autóbusz ütközött össze Debrecenben, tizenketten megsérültek

Az ütközés következtében a villamos kisiklott

Krónika
  • 2018.06.06. - 19:08

Villamossal ütközött össze egy autóbusz szerda délután Debrecenben központjában, a balesetben tizenketten megsérültek - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Rendőr-főkapitányság munkatársa az MTI-vel.

Suba István elmondta, hogy a villamos a Kossuth tér felől a vasútállomás irányába tartott, amikor a Piac utca és a Kossuth utca kereszteződésében összeütközött egy autóbusszal. Az ütközés következtében a villamos kisiklott.

debrecen villamos lead
Korcsmáros Ferenc, az Országos Mentőszolgálat regionális igazgatója azt közölte, hogy a balesetben 12-en sérültek meg, valamennyiüket a Kenézy Kórház traumatológiai osztályára szállították. Az érintett útszakaszon teljes útzár mellett tart a mentés és helyszínelés.
Reklám