Tűzesetben meghalt egy ember egy gödöllői idősotthonban

Egy szobában csaptak fel a lángok

Krónika
  • 2018.11.29. - 17:28

Tűzesetben meghalt egy idős ember egy gödöllői idősotthonban csütörtök délután, a tüzet eloltották - tudatta a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője.

Csámpai Attila elmondta: a várost átszelő Dózsa György úton található idősek otthonában egy szobában csaptak fel a lángok. Az ott dolgozók a tűzoltók kiérkezése előtt eloltották a tüzet, a még izzó részeken azonban a gödöllői tűzoltók dolgoznak, illetve átszellőztetik az épületet.
A tűzesetben egy idős ember meghalt - közölte a szóvivő.

Reklám