A Blue Monday, azaz a szomorú hétfő az év legrosszabb napja, ami állítólag nem csak légből kapott állítás, hanem vizsgálatokkal alátámasztott tény.
A kedd már jobb lesz
A Blue Monday, azaz a szomorú hétfő az év legrosszabb napja, ami állítólag nem csak légből kapott állítás, hanem vizsgálatokkal alátámasztott tény.
