Továbbra is torlódnak a teherautók az M1-es autópályán a hegyeshalmi határátlépési pontnál, a kocsisor kilenc kilométernyi, a várakozási idő mintegy három óra - tudatta a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn este.
Tóth Gabriella elmondta, az osztrák hatóságok szúrópróbaszerű ellenőrzése miatt napközben húsz kilométeres is volt a torlódás. A személyautók lassan, de folyamatosan tudtak Ausztriába lépni.
Hozzátette: arra kérik az autók vezetőit, hogy indulás előtt a rendőrség honlapjának határinfo oldalán tájékozódjanak a választott határátlépési pontoknál szükséges várakozási időkről.



